طراحی و تصویرسازی

طراحی و تصویرسازی

طراحان “ستاره ذهن خلاق”

با نگاه تخصصی به حوزه طراحی جهت ارتقاء سطح کیفی و تسریع در امر طراحی، تقسیمات ظریفی را در این بخش ایجاد نموده و توانسته با شناخت توانمندی ها و آموزش طراحان خود اجرای سفارش کارفرمایان را به متخصص ترین طراحان بسپارد. به عنوان مثال طراحی یک لوگو تنها به متخصصان طراحی لوگو سپرده خواهد شد تا در انتها علاوه بر ایجاد نهایت رضایتمندی کارفرمایان شاهد خلق یک اثر ماندگار باشیم.

نگاه مدیریتی شرکت “ستاره ذهن خلاق”

براین اصل استوار است که قالب طرح های برجسته، ظهور یافته از ذهن طراحان همراه با تحصیلات آکادمیک است. لذا این شرکت با گردآوری و بهره وری از حضور طراحان و متخصص همیشه تلاش آن را داشته با ارائه ایده های نوین، بیادماندنی ترین طرح ها را برای کارفرمایان خود رقم بزند. طراحان ما برای گرفتن ثانیه ای از نگاه و فکر شما ساعت ها و ساعت ها تلاش می کنند و دست مایه خود را تنها جایگاهی در ذهن شما می دانند.

در عصر حاضر با پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی مواجهه هر روزه ی انسان با هجمه عظیمی از تبلیغات تبدیل به امری طبیعی گشته. فروشندگان سعی دارند به هر طریقی پیام موردنظر خود را به خریداران برسانند و شاید جدای از رقابت میان کالاها و خدمات شان رقابت جدیدی نیز از لحاظ زیبایی شناسی در تبلیغ میان آنها بوجود آمده.

چراکه آنها می دانند متمایز شدن در این رقابت بزرگ و پیچیده دستیابی به جایگاهی در ذهن مخاطبان را به همراه دارد و این جایگاه می توان اولین و بلکه بزرگترین هدف آنها باشد.

فروشندگان به کمک شرکت های تبلیغاتی

سعی در القاء تافته جدا بافته بودن را در ذهن مخاطب خود دارند و با به کارگیری تمامی حواس مخاطبان دنیای امروز را تبدیل به دنیایی فراتر از تبلیغاتی سمعی و بصری نموده اند و دایره ی تبلیغات خود را به حواس دیگر رسانده اند. چرا که یک طرح و ایده نو سازنده همان وجه تمایز است. طراحان”ستاره ذهن خلاق” با تکیه بر تخصص طراحان خود پتانسیل های متهددی را در بخش طراحی شرکت ایجاد نموده و قادر است در تمامی حوزه های مرتبط به امر طراحی شما را همراهی کند که از آن جمله می توان به طراحی کلیه بسته های تبلیغاتی اعم از طرح های چاپی، مالتی مدیا، دکوراسیون اشاره نمود.

بخشی از نمونه کار های انجام شده