مجتمع طراحی و چاپ ستاره ذهن خلاق

با ما بهتر دیده شوید

مجتمع چاپ و تبلیغات ستاره ذهن خلاق در تاريخ 85/2/29 با هدف رشد و ارتقاي سطح كيفي و كمي صنعت چاپ و تبليغات، با رويكرد علمي و آكادميك به ثبت رسيد. اين مجتمع يك مجموعه با سرمايه بخش خصوصي است كه با بهره گرفتن از نيروهاي متخصص تلاش آن را دارد با ارايه ايده ها و طرحهاي نوين گام موثري را در جلب رضايت كارفرمايان بردارد این مجتمع چاپ تاكنون افتخار همكاري با بسياري ازشركتهاي مختلف را داشته و توانسته با ارايه خدمات مناسب نظر مساعد كارفرمايان را فراهم نموده و بر تداوم همكاري خود با آنها ادامه دهد مجموعه فعاليتهاي كلي اين مجتمع در پنج دپارتمان عکاسی، گرافیک، چاپ، معماری و طراحی وب طبقه بندي شده است.
ماموریت و چشم انداز
از آنجایی که به طور معمول مجموع فعالیت های شرکت در دو قالب پروژه های در حال اجرا و پروژه های آتی طبقه بندی می شود شرکت در نظر داشته با تکیه بر دانش فنی متخصصان و تجهیزات خود طبق برنامه تعیین شده در هر قرارداد و با هدف کسب رضایت مندی کارفرمایان، با ارایه یک اثر قابل قبول پروژه های در حال اجرا را به پایان رسانده و به پشتوانه تجربه های کسب شده بسوی پروژه های آتی گام بر میدارد.
چشم انداز شرکت در کوتاه مدت به منظور گسترش و توسعه دایره فعالیت ها، حضور در مناقصات دولتی، و در بلند مدتتبدیل شدن به یک شرکت تبلیغاتی در کلاس بین المللی است.

مشاوره

همانطور كه از نام اين واحد مشخص است كليه امور طراحي در اين دپارتمان صورت ميگيرد. ازجمله توانمنديهاي اين بخش ميتوان به تحليل و مشاوره تبليغاتي اشاره كرد كه توسط كارشناسان مجرب تبليغات، قبل از فاز اجرايي جهت تعيين مسير صحيح تبليغاتي به مشتريان ارايه ميشود. يكي ديگر از خدمات ارايه شده در اين دپارتمان، فيلمبرداري و عكاسي تبليغاتي و صنعتي است كه جهت بالا بردن كيفيت خدمات در اين بخش ارايه ميشود.

عکاسی

در دنیای امروز بی تردید تمامی فروشندگان محصولات و خدمات در نظر دارند با کمترین هزینه و کوتاه ترین پیام بیشترین تاثیر را بر مخاطبان خود داشته باشند. این موضوع باعث شده فروشندگان به تصاویر با کیفیت و تاثیر گذار توجه بیشتری نشان دهند. آنها به درستی دیافته اند که یک تصویر مناسب می تواند حامل پیام های بسیاری باشد که شاید با چندینن خط توضیح هم نتوان آن پیام را به مخاطب رساند.
شرکت ” ستاره ذهن خلاق ” با تکیخ بر تخصص کارشناسان خود بهره بردن از تجهیزات به روز صنعت عکاسی به طور حتم فراتر از خواسته های شما در معرفی محصولات و خدمات شما همراهتان خواهد بود.

برخی از توانایی های این شرکت در بخش عکاسی بدین شرح می باشد:

  • عکاسی با مگا پیکسل بسیار بالا
  • عکاسی ماکروگرافی (عکاسی از اشیاء بسیار کوچک )
  • تجهیزات عکاسی در فضای آزاد
  • سیستم نور پردازی ثابت و پرتابل
  • آتلیه با تجهیزات مدرن

طراحی

در عصر حاضر با پیشرفت روزافزون علم و تکنولوژی مواجهه هر روزه ی انسان با حجم عظیمی از تبلیغات تبدیل به امری طبیعی گشته.فروشندگان سعی دارند به هر طریقی پیام مورد نظر خود را به خریداران برسانند و شاید جدای از رقابت میان کالاها و خدمتشان  رقابت جدیدی نیز از لحاظ زیبایی شناسی در تبلیغ میان آنها بوجود آمده. چرا که آنها می دانند متمایز شدن در این رقابت بزرگ و پیچیده و دستیابی به جایگاهی در ذهن مخاطبان را به همراه دارد و این جایگاه می تواند اولین و بلکه بزرگترین هدف آنها باشد